برندینگ


خدمات برندینگ

مجموعه کاملی از هرآنچه که به تبلیغات برند شما در حاشیه رویدادها کمک کند از سوی رایزن قابل ارائه است. همه اینها با طراحی تیم حرفه ای رایزن مطابق سلیقه و درخواست برگزار کننده رویداد انجام می گیرد.
استیج تالار رسول اکرم (ص)

تالار رسول اکرم (ص) قلب تبلیغات شرکت‌ها و سازمان‌هاست و ازجمله فضاهای جذاب مجموعه رایزن محسوب می‌شود؛ چرا امکان اجرای سازه های مختلف تبلیغاتی مانند پاپ‌آپ، بک‌دراپ، رول‌آپ و مویینگ‌هد فراهم است.
تالار بزرگ و با عظمت رسول اکرم (ص) همراه با اجرای آیتم های مختلف تبلیغاتی به جلوه و اعتبار هر رویدادی خواهد افزود.
علاوه بر فوم‌بورد روی تریبون‌ها که یکی از مناسب‌ترین محل‌های دیده شدن است،‌ نصب بنر در بک‌استیج از ابزار تبلیغاتی کاربردی دیگری است که در این تالار امکان بهره‌برداری از آن فراهم است
لابی تالار رسول اکرم (ص)

در لابی با شکوه تالار رسول اکرم (ص) فضای قابل توجه ای برای انجام برندینگ وجود دارد.
استفاده بنرهایی کیفیت چاپ بسیار بالا همراه با سازه چوبی و بسیار حرفه‌ای برای تبلیغات در آن محیط قابل‌اجراست.
در ای لابی یک بخش وی‌آی‌پی وجود دارد که تبلیغات ویژه و برندینگ خاص در آنجا قسمت قابل اجرا است.
استیج فردوسی

تالار فردوسی یک فضای باز و مسطح است که امکان پنجاه مدل چیدمان در آن وجود دارد. از همین رو بر اساس نوع چیدمانی که برای یک برنامه در نظر گرفته‌ می‌شود، زمینه برای طراحی و اجرای تبلیغات و برندینگ به‌صورت متنوعی فراهم است.
به‌این‌ترتیب که می‌توان در دورتادور سالن اقدام به نصب بنر یا پاپ‌آپ نمود و یا با ساخت سن و استیج، فضایی را برای نمایش دیگر سازهای تبلیغاتی به وجود آورد.
لابی فردوسی

در لابی تالار فردوسی فضای قابل ای توجه برای انجام برندینگ وجود دارد. بنرهایی با شفافیت و کیفیت بسیار بالا با سازه‌های چوبی و بسیار حرفه‌ای قابل‌اجراست. این سازه‌ها محل مناسبی برای نمایش و معرفی ویژگی‌های هر رویداد می باشد.
استیج تالار اندیشه

این تالار که بیشتر برای نشست‌های تخصصی کاربرد دارد و امکان نصب تبلیغات و اجرای برندینگ در آن طراحی شده است.
محراب ها در نمای بیرونی ساختمان

نظر به نوع معماری نمای ساختمان رایزن، یکی از فضای های موثر بر انجام برندینگ و نصب سازه های تبلیغاتی وجود محرب هایی است که در نما اجرا شده است.
وجود محراب‌هایی با طراحی زیبا و با نصب بنرهای بزرگ، جلوه گر نام و برند برگزار کننده رویداد است.
LCD های ورودی تالارها

در قسمت ورودی هر تالار، یک ال‌سی‌دی قرار دارد. این ال‌سی‌دی‌ها می‌توانند تیزرهای تبلیغاتی موردنظر مشتری را پخش کنند و به‌نوعی بخشی از فضای تبلیغاتی اختصاص داده‌شده به آن رویداد محسوب می‌شوند. علاوه بر پخش تیزرها، این نمایشگرها می‌توانند کاربردهای دیگری ازجمله نمایش پیام‌های افتتاحیه، اختتامیه، یادمان‌های همایش‌ها و رویدادها قبلی و نظایر آن باشند. مهم آن است که با استفاده از چنین امکاناتی، بتوان مخاطبان را به بهترین شیوه مجذوب رویداد نمود.
بیلبورد شهری

دو بیلبورد شهری با ابعاد پانزده مترمربع یکی در قسمت درب ورودی مجموعه رایزن و دیگری در داخل این مجموعه نصب ‌شده‌است.
قطعاً میهمانانی که در بدو ورود به مجموعه با پوستر تبلیغاتی آن رویداد مواجه شوند، اعتبار دیگری به آن مراسم بخشیده می شود.
پرچم‌های ورودی ساختمان

در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن امکان ارائه خدمات تبلیغات و برندینگ جهت رویدادها در اختیار برگزارکنندان محترم قرار می گیرد.
پرچم‌های اهتزاز یکی از مناسب‌ترین شیوه‌ها برای افزودن ارج و اعتبار به رویدادها هستند.
برندینگ ویژه

جهت تکمیل همه روش‌ها و متدهایی که برگزارکننده برای ارائه تصویری مطلوب از رویداد انجام می‌دهد، می‌توانید به توانایی تیم حرفه‌ای مجموعه رایزن اعتماد کنید. طراحی و ساخت آیتم های مختلف از تیزر گرفته تا ایده‌پردازی تبلیغاتی، ساخت دکور، استند و دیگر موارد جهت برندینگ در طیف خدمات مجموعه رایزن قرار می‌گیرند.