تشریفات


تشریفات ویژه

در هر رویدادی یک سری نکات ظریف و دقیق وجود دارند که فکر کردن به همه آنها از عهده برگزارکننده مراسم با آن همه دغدغه و مشغله‌ای که در ذهن ، خارج است. رایزن به جای شما به همه این موارد توجه کرده و برای آنها تدبیری اندیشیده‌است و تلاش می کند مراسمی در شان میهمانان برگزار کند.
حوله در سرویس بهداشتی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مجموعه‌های لوکس و فاخر، توجه به نظافت و پاکیزگی به‌ویژه در سرویس‌های بهداشتی است. مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن نیز از این قاعده مستثنی نیست و همه تلاش خود را مبذول می‌دارد تا بیشترین جلوه از زیبایی و پاکیزگی ، پیش چشم میهمانان باشد. از همین رو، سرویس‌های بهداشتی همواره طول مراسم به صورت مرتب نظافت می شود و از دستمال و حوله‌های تمیز استفاده می شود.
همواره اصل بر آن است که این فضا آن‌گونه که درخور نام رایزن و آن مراسم است بسیار لوکس و متفاوت در نظرها آید.
سبد شکلات

در بدو ورود میهمانان، پذیرایی با یک سبد شکلات، استقبال جذابی از ایشان خواهد بود. در مواردی این خوشامدگویی می‌تواند همراه با آب‌میوه طبیعی و شیرینی خشک سرو شود.
در مجموعه رایزن تلاش می‌کنیم که مهمانان از همان بدو ورود تفاوت و تفاخر را احساس کنند
زیربشقابی، دستمال سفره، دستمال مرطوب

در برگزاری هر مراسم، ریزه‌کاری‌های کوچکی هستند که تفاوت‌های بزرگی را ایجاد می‌کنند و مهمانان را بیشتر مشعوف می‌کنند. ازجمله این کارها می‌توان به قرار دادن زیربشقابی‌های زیبا، دستمال‌سفره ویژه و دستمال مرطوب اشاره کرد.
همین تفاوت‌های اندک هستند که تمایز را ایجاد می‌کنند.
فرش قرمز

فرش قرمز همواره جلوی درب ورودی گسترده است و از همان ابتدا به میهمانان یادآوری می‌کند که تا چه اندازه ویژه هستند و برگزارکننده مراسم تا چه میزان برایشان احترام قائل است.
در کنار فرش قرمز امکان قرار دادن فانوس‌های بزرگ و شمع آرایی نیز وجود دارد. این نورپردازی، جلوه‌ای استثنایی بر فرش قرمز ایجاد می کند.
گاهی نیز تمامی پله‌های منتهی به تالار برگزاری مراسم با فرش قرمز پوشانده شده و نورپردازی ویژه ای برای آن تدارک دیده می شود.
دربان تشریفات

برگزارکنندگانی که مراسمی خاص را برپا و مدیریت می‌کنند، نیاز استفاده از خدمات ویژه هستند.
یکی از این خدمات، تشریفات دربان هست.
برای این گروه از مدعوین،‌ هنگام دربان تشریفات، درب خودرو را برای میهمان می‌گشاید و او را تا فرش قرمز راهنمایی کرده تا تیم تشریفات، ادامه مسیر را با وی همراه شده و به تالار مراسم راهنمایی کنند. هنگام شرایط جوی خاص مانند باران یا برف و یا شدت تابش آفتاب نیز دربان تشریفات با چتر به استقبال میهمان می‌رود و او را همراهی می‌کند.
تشریفات جانبی

در حاشیه هر مراسمی ممکن است میهمانان و یا برگزارکنندگان خدماتی نیاز داشته‌باشند که فراهم ساختن آنها به یک دغدغه ای تبدیل شود. رایزن به‌دنبال راهکاری برای کاستن از اینگونه مسایل کوچک و زمان‌بر است. از همین رو سعی می‌کند اقدامات مربوط به تهیه بلیت و هتل و ویزا و مواردی از این دست را برای میهمانان داخلی و خارجی رویدادها تسهیل کند.
ویزا

رویدادهایی که مهمانان و سخنرانانی از خارج کشور دارند، نیازمند اخذ ویزا هستند. چنین فعالیت‌هایی را برگزارکننده مراسم می‌تواند با خیالی آسوده به تیم حرفه‌ای رایزن بسپارد.
این خدمات در رایزن با حداکثر سرعت و دقت انجام می‌گیرد.
بلیط

رویدادهایی که مهمانان و سخنرانانی از خارج کشور دارند، نیازمند اخذ بلیت برای مسافران خود هستند. این خدمات در رایزن با حداکثر سرعت و دقت انجام می‌گیرد . برگزارکنندگان مراسم می‌تواند با خیالی آسوده این سرویس را به تیم حرفه‌ای رایزن بسپارند.
هتل

رویدادهای بین‌المللی که مهمانان و مدعوینی از خارج کشور دارند، لازم است که امکانات اقامت مناسب نیز برای ایشان در نظر گرفته شود.. این اقامت که خاطره ساز سفر آنان به ایران خواهد شد، اگر با سرویسی ویژه، حرفه‌ای و متمایز همراه باشد، اوقات خوش سفر آنان را دوچندان می‌کند.
تیم حرفه‌ای تشریفات رایزن می تواند این سرویس را با بهترین خدمات با همکاری بهترین هتل های تهران ارائه کند.
ترانسفر

خدمات ترانسفر یکی از پرکاربردترین خدمات برای رویدادهای بین‌المللی است که در مرکز رایزن برپا می‌شوند. تیم تشریفات رایزن با خودروهای لوکس و فوق لوکس می تواند عهده‌دار ارائه این خدمات باشد.
خودروهایی از مرسدس بنز و تویوتا مدعوین را در مسیرهای فرودگاه، هتل، مراکز خرید و گشت‌های شهری همراهی می‌کنند.
هدایا

برگزارکنندگان حرفه‌ای مراسم، عموماً به‌رسم یادبود و برای زنده نگاه‌داشتن خاطره حضور در مراسم، به مدعوین ویژه و منتخب خود، هدایایی را تقدیم می‌کنند. تهیه و تولید این هدایا می‌تواند یکی از دغدغه‌های برگزارکنندگان مراسم باشد. تیم تشریفات رایزن می‌تواند تهیه این هدایا را با توجه به سلیقه برگزارکنندگان و روحیات مدعوین بر عهده بگیرد.