صوتی و تصویری


خدمات صوتی و تصویری

هر رویدادی که در تالارها و سایر بخش‌های مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار می‌شود نیاز به ارائه خدمات صوتی و تصویری است. خدماتی از قبیل تصویربرداری حرفه‌ای، صدابرداری تخصصی، نورپردازی مناسب آن مراسم که بایستی به دقت تدارک دیده شود. مرکز همایش های بین المللی رایزن بسته کاملی از این خدمات را با جدیدترین امکانات ارائه می‌دهد.

تصویربرداری ویژه

خدمات تصویربرداری با توجه به محل برگزاری مراسم متفاوت است،
در اغلب تالارها دوربین‌های فیلم برداری ثابت وجود دارد. علاوه بر اینها جهت ثبت لحظات یک رویداد، رایزن از تجهیزات تصویر برداری و تیم متخصص این امر استفاده می کند.

صدابرداری حرفه‌ای

بدون شک همه رویدادهایی که در تالارها و سایر بخش‌های مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار می‌شوند، از اهمیت بالایی برخوردارند و درنتیجه به خدمات فنی و حرفه‌ای نیز، نیاز دارند. یکی از اصلی‌ترین این نیازها خدمات صدابرداری است.
در مرکز همایش‌های رایزن برای صدابرداری از تجهیزات حرفه ای برای این منظور بهره می گیرد.
اسپیکرهای تخصصی، میکسر صدا و تجهیزات جانبی، میکروفن‌های تخصصی پرتابل و بی‌سیم و امکانات لازم برای صدابرداری کنسرت‌های زنده نیز در لیست ابزاری است که رایزن در همایش ها به کار می‌گیرد.

عکاسی

این مرکز تمام تلاش خود را کرده‌است که سیستم‌های حرفه‌ای صوتی و تصویری را در زیرساخت مجموعه جهت ارائه در همه رویدادها داشته‌باشد.
خاطره‌انگیزترین بخش هر مراسم و رویدادی که بعدها به یاد می‌ماند و یا در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود و در وب‌سایت‌ها و بولتن‌های خبری تجلی پیدا می‌کنند، عکس است.
مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن خدمات عکاسی را با بهترین کیفت و بهره گیری از عکاسان حرفه ای ارائه می کند.

نمایشگرهای بزرگ LED

در تالارهای مجموعه رایزن به‌دلیل بزرگ بودن فضا و همچنین امکان تمرکز بیشتر همه حاضران ، نمایشگرهای بزرگ ال‌‌ای‌دی تعبیه‌ شده‌است. این نمایشگرها در ابعاد گوناگون و متناسب با فضای تالار در هماهنگی با اتاق فرمان و اپراتور تصویر، نمایانگر رخدادهای همایش هستند.
مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن این امکان را دارد که بسته به موقعیت فیزیکی در تمامی فضاهای داخلی و خارجی این‌گونه‌ نمایشگرها را جهت تبلیغات موردنظر مشتریان فراهم آورد.

سیستم کنفرانس

پیشرفت تکنولوژی، سمت‌وسو و شیوه برگزاری کنفرانس‌ها را نیز در طول زمان تغییر داده‌است. امروزه امکانات و ابزار جدیدی به کار گرفته‌می‌شوند تا یک رویداد با بهترین کیفیت برگزار گردد.
سیستم‌های کنفرانس مجهز، ترجمه هم‌زمان که لازمه رویدادهای بین‌المللی و شکل‌دهنده روابط سازنده میان ملیت‌هاست، دوربین های متحرک برای ارائه بهترین تصاویر از شرکت کنندگان، امکانات ضبط صدا و تصویر جهت مستندسازی رویدادها که اغلب برای برگزارکنندگان مراسم بسیار مهم است، همه‌و‌همه در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن با کارآمدترین تجهیزات در دسترس است.

ویدئوکنفرانس

سیمنارها،‌ رویدادها و مراسم مهمی که در مجموعه رایزن برپا می‌شوند، عمدتاً مهمانانی در داخل یا خارج از کشور دارند که به دلایلی امکان حضور در مراسم را نداشته‌اند.
چنین رویدادهایی نیازمند تجهیزات استریمینگ حرفه‌ای هستند تا امکان پخش زنده و ارتباط ویدئوکنفرانسی را محیا سازد
مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن با بهره‌گیری از سرویس اینترنت پرسرعت و نیز تجهیزات فنی مناسب، استفاده از این بستر را برای اینگونه رویدادها فراهم ساخته است.

ویدئومووینگ

در برخی از رویدادهایی که در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار می‌شود، نورپردازی حرفه‌ای از مهم‌ترین ارکان آن است. به همین سبب خدمات جذابی همچپن ویدئو مووینگ نیز در کنار سایر خدمات صوتی و تصویری ارائه می گردد.

سرویس اینترنت

امروزه دسترسی به سرویس اینترنت جزو ضروریات است. لذا رایزن شرایطی فراهم آورده که این سرویس به صورت بی سیم و رایگان در اختیار میهمان قرار گیرد.
البته امکان ارائه پهنای باند اختصاصی جهت برنامه خاص مانند ویدئوکنفرانس و پخش زنده وجود دارد تا ارتباطات با کیفیت فراهم شود.

امکانات سینمایی

امکانات سینمایی این مجموعه می‌تواند میزبان برگزاری اکران و فرش قرمز فیلم‌هایی باشد که این مرکز را برای رویداد خود برگزیده‌اند. تاکنون مراسم فرش قرمز فیلم آذر به تهیه‌کنندگی نیکی کریمی و نیز انیمیشن مهدویت بنیامین بر پایه امکانات سینمایی موجود در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شده‌ است

پخش زنده اینترنتی

سیمنارها،‌ رویدادها و مراسم مهمی که در مجموعه رایزن برپا می‌شوند، عمدتاً مخاطبانی در داخل یا خارج از کشور دارند. برای برقراری ارتباط با این دسته از میهمانان، امکانات لازم برای پخش زنده بر بستر اینترنت فراهم ‌شده‌است.
لحظه به ‌لحظه رویدادهایی که در مجموعه رایزن برگزار می شود، اهمیت دارد و با قابلیت پخش زنده اینترنتی، مخاطبان حتی ثانیه‌ای از آن را از دست نخواهند داد.

واحد سیار

علاوه‌بر اینکه مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن، سیستم‌های حرفه‌ای صوتی و تصویری را در زیرساخت مجموعه جهت ارائه در رویدادها قرار داده‌است و همچنین با وجود آنکه برخی مشتریان، گروه حرفه‌ای خود را برای این کار به همراه دارند در صورت تمایل مشتری برای تدوین حرفه‌ای‌تر و انعکاس تلویزیونی، واحد سیار در اختیار آنها گذاشته‌ می‌شود تا با دوربین‌های متحرک و پرتابل زمینی، تصویربرداری را در کنار کرین و سایر امکانات ارائه‌شده توسط رایزن به بهترین شیوه تجربه کنند.

هلی‌شات

تصور کنید یادبود رویدادها و مراسم چقدر شکوهمندتر خواهندبود وقتی با تصویرها و نماهایی از بالا ب همراه باشد. هم‌اکنون امکان تصویربرداری هوایی یا همان هلی‌شات به‌تناسب رویدادها و مراسم در مجموعه رایزن و به‌ویژه بام و باغ رایزن فراهم شده ‌است.

ویدئومپینگ

هم‌زمان با رشد تکنولوژی، نیازهای برگزارکنندگان مراسم به امکانات فنی خاص و ویژه نیز افزایش پیدا می‌کند. از همین رو مجموعه رایزن امکانات ویدئومپینگ را نیز به‌تناسب رویدادها ارائه می دهد. ویدئو مپینگ آمیزه‌ای از نور و تصویر همراه با صدا و موسیقی را به‌صورت سه‌بعدی فراهم می‌کند تا میهمانان، مراسم را با خاطراتی به‌یادماندنی ترک کنند.

ویدئو پروژکتور

تردیدی نیست که ارائه تصاویر واضح و شفاف ازآنچه سخنرانان در مراسم نمایش می‌دهند؛ حال چه اسلایدها و پاورپوینت بوده و یا فیلمی که سخنران به‌عنوان مکمل گفته‌هایش به نمایش گذاشته ‌است، می‌تواند بر کیفیت اجرای مراسم تأثیری ویژه ای داشته ‌باشد.
این نمایش با کمک ویدئو پروژکتورهای حرفه‌ای امکان‌پذیر است. به همین منظور در مجموعه رایزن از حرفه‌ای‌ترین برندها مانند SANYO و Panasonic برای این منظور استفاده می‌شود.

کرین

در راستای ارائه خدمات صوتی و تصویری با کیفیت که قطعاً در برگزاری همایش‌ها بسیار مهم است، رایزن دوربین‌های متحرک و پرتابل زمینی و امکانات تصویربرداری را در کنار کرین و سایر امکانات به مشتریان ارائه‌می‌دهد تا بهترین صحنه ها خلق گردد.
استفاده از کرین می‌تواند کیفیت فیلم‌برداری را با افزودن نقاط دید جذاب و زیبا به ‌شدت افزایش دهد.

خدمات تدوین حرفه‌ای

علاوه‌بر اینکه مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن، سیستم‌های حرفه‌ای صوتی و تصویری را در زیرساخت مجموعه جهت ارائه در رویدادها قرار داده‌است و همچنین با وجود آنکه برخی مشتریان، گروه حرفه‌ای خود را برای این کار به همراه دارند در صورت تمایل مشتری، امکانات و تیم موردنیاز برای تدوین حرفه‌ای پیش بینی شده تا خاطره ای به یاد ماندی از آن مراسم تهیه گردد.

نورپردازی حرفه‌ای

بدون شک امکانات نورپردازی حرفه‌ای می‌توانند نقش شگرفی در زیباسازی و متفاوت کردن فضاهای برگزاری یک رویداد و مراسم داشته‌باشند. اجرای نورپردازی‌های دقیق و متناسب با مراسم در هرچه باشکوه‌تر دیده‌شدن این برنامه‌ها از سوی رایزن قابل انجام است و از جدیدترین و کاربردی‌ترین تکنیک‌های نورپردازی بهره می‌گیرد. روش‌ها و ابزارهایی مانند مووینگ اسپات، مووینگ وال واش، مووینگ بیم، ال‌ای‌دی پنل و اسموک را می‌توانید به بهترین کیفیت در مرکز همایش های بین المللی رایزن تجربه کنید.