چاپ


رایزن پذیرای انجام امور چاپی است که برگزارکنندگان مراسم درگیر تدارک آنها هستند. از بنر گرفته تا کارت دعوت و پرچم و غیره، انجام همگی با بهترین کیفیت امکان پذیر است
چاپ بنر

تمامی امور مربوط به چاپ بنرهای تبلیغاتی که نیاز است طی مراسم در قسمت‌های مختلف مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن نصب شود، توسط این مجموعه برای برگزارکنندگان محترم انجام می‌پذیرد.
بدیهی است چاپ کارهایی که تقدیم می‌شود با بالاترین کیفیت خواهد بود.
پرچم

در بسیاری از رویدادها و مراسم‌هایی که در مرکز رایزن برگزار می‌شود؛ با توجه به اهمیت رویداد و برگزارکننده مراسم، نیازمند استفاده از پرچم‌های مختلف هستیم. پرچم‌ها در هر مراسمی نشان از اهمیت، تفاخر و غرورآفرینی است.
پرچم‌های مرتبط با رویداد به همراه پرچم کشور عزیزمان و پرچم‌های ملل در انواع رومیزی، تشریفات، اهتزاز توسط مجموعه رایزن آماده‌سازی و نصب می‌گردد.
کارت دعوت

در مراسم و رویدادهای مختلف،‌ دعوت از مهمانان و مدعوین تابع شرایط و نظم خاصی است. یکی از ابزارهای مهم که می‌تواند تا حد زیادی بیانگر اهمیت و وجهه رویداد باشد و به‌نوعی سفیر رویداد محسوب می‌شود، کارت دعوت است.
برای بسیاری از مدعوین،‌ ارسال کارت دعوت رسمی به مراسم الزامی بوده و ارج نهادن به مقام ایشان محسوب می‌شود.
بهترین و حرفه‌ای‌ترین طرح‌های کارت دعوت را می‌توانید از تیم اجرایی مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن بخواهید.
خدمات دبیرخانه

دبیرخانه‌ها قلب تپنده همایش‌ها هستند. دبیرخانه فارغ از بخش اداری آن‌ که مربوط به امور اجرایی و اداری کنفرانس‌ها و کنگره‌هاست، داستان کاملاً متفاوتی دارد. پذیرش حرفه‌ای که ویترین هر سمینار و همایش است و در ادامه ثبت‌نام،‌ تقدیم هدایا، راهنمایی مدعوین به سالن و یا مدعوین ویژه به جایگاه‌شان ازجمله وظایف دبیرخانه‌های حرفه‌ای مجموعه رایزن است.
سایر خدماتی که از دبیرخانه انتظار می‌رود،‌ یعنی در اختیار قرار دادن امکاناتی مثل رایانه، تلفن، فکس، دستگاه کپی، دسترسی به اینترنت، اتاق مصاحبه و هر نوع ابزاری که تسهیلگر فعالیت‌های برگزارکنندگان رویداد و اهالی رسانه برای پوشش اخبار باشد نیز در اختیار است تا فضای راحت و مطمئنی برای همکاران رسانه‌ای فراهم آورد.
خدمات پارکینگ

پارکینگ مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن با توجه به چینش خودروها و تعداد میهمانان گنجایش ۷۰۰ خودرو دارد که چنین ظرفیتی از امتیازات این مجموعه است.
کارت پارکینگ (وله پارک): مجموعه رایزن برای ساماندهی بهتر، کارتهای پارکینگ در سطوح مختلف طراحی کرده است. دارندگان این کارت‌ها معمولاً مهمانان ویژه‌ای هستند که مایل‌اند مقابل فرش قرمز از خودرو پیاده شده و سپس خودرو توسط راننده‌ای به پارکینگ منتقل شود.
این کارتهای پارکینگ نشان دیگری از ایجاد تمایز و تشخص برای مهمانان مراسم‌های مختلف مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن است.
نمایشگاه‌های تخصصی

با توجه به تعدد و تنوع تالارها و فضاهای موجود در مجموعه رایزن از جمله، تالار فردوسی، گالریا، خیام و برخی فضاهای بیرونی مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن و لابی تالارها در ابعاد و اندازه‌های مختلف امکان برپایی نمایشگاه وجود دارد.
هرکدام از این تالارها با توجه به فضای موجود، نوع درخواست برگزارکننده و تنوع مخاطبان امکان تغییر کاربری به نمایشگاه را دارند که مجموعه رایزن در آنها خدمات کامل برپایی نمایشگاه را نیز ارائه می‌کند.
خدمات متعددی ازجمله غرفه‌سازی، پارتیشن‌بندی، به‌کارگیری اسپیس فریم، طراحی و اجرای سازه‌های خاص جهت رویدادهای مختلف و … در همین زمینه ارائه می‌شوند.
وسعت فضای نمایشگاهی در داخل حداکثر ۳۷۰ مترمربع و ۱۹۲۰ مترمربع در فضای بیرونی است.
تمامی فرایند ساخت‌وساز می تواند هم برعهده مرکز همایش‌های بین المللی رایزن یا در صورت تمایل توسط برگزارکننده انجام پذیرد.