تالار رسول اکرم (ص)

تالار رسول اکرم (ص) ، تالار اصلی مرکز همایش های بین المللی رایزن می باشد.
ظرفیت ۳۳۳ مبل که تا ۴۰۰ عدد هم قابل‌افزایش است، این تالار را به انتخاب اول همه مراسم‌های باشکوه و اختصاصی تبدیل کرده ‌است.
رویدادهایی را تصور کنید که در این تالار منحصر به ‌فرد، با فضاسازی ویژه که تنها در این مکان قابل پیاده‌سازی است، برگزارشده‌ باشد. همه اینها با انعکاس تصاویر و اخبار این رویدادها چقدر بر وجهه و اهمیت آن همایش و برگزارکنندگان آن افزوده‌ می شود.
اجرای سازه های تبلیغاتی و بسیار حرفه‌ای، تریبون زیبا و شکیل، استیج حرفه‌ای که آرزوی هر سخنرانی است که بر روی آن قرار گیرد از جمله ویژگی های این تالار می باشد. همچنین ده‌ها امکان نمایشی و تبلیغی دیگر، این تالار را خاص و منحصربه ‌فرد کرده‌ است.
تالار رسول اکرم (ص) با داشتن نمایشگرهای ال‌ای‌دی طولی، دو عدد نمایشگر پلاسمای صدوپنج اینچی و یک عدد نمایش گر شصت‌وپنج اینچی، اسکرین عریض چهار متری جهت نمایش تصاویر ویدئو پروژکتور و دوربین‌های فیلم‌برداری حرفه‌ای همه حاضران را جذب سخنرانی خواهد کرد.
لابی مجلل این تالار نیز از همان ابتدای ورود، چشم‌ها را خیره می‌سازد.
این تالار تاکنون پذیرای میهمانان بزرگی ازجمله آقای کوفی عنان دبیرکل سازمان ملل، رومانو پرودی، نخست وزیر اسبق ایتالیا، حسن روحانی، رئیس‌جمهور وقت، دکتر سید محمد خاتمی و مرحوم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی بوده است.
میزبانی رویدادهایی را با موضوعات گفت‌وگوی تمدن‌ها، دین در دنیای معاصر و تاریخ جامع ایران تجربه کرده‌است.

تالار رسول اکرم (ص)