تالار فردوسی

اگر به دنبال فضایی برای برگزاری رویدادهای ویژه با چیدمان مختلف و خاص هستید، تالار فردوسی بهترین گزینه است.
یک فضای مسطح با دیواره های چوبی و پرده‌آرایی بی‌نظیر که امکان چیدمان با بیش از پنجاه مدل مختلف را دا دارا است.
چنین انعطاف پذیری واقعا کم‌نظیر است و این تالار را به انتخاب برگزارکنندگان مشکل‌پسند تبدیل کرده‌است. در این فضای به وسعت نزدیک به پانصد متر می‌توان با چیدمان یو (U) نزدیک به هشتاد نفر را پذیرایی کرد که می‌تواند برای هر جلسه خاص، سمینار و یا مراسم ویژه‌ای جذاب باشد.
برگزارکنندگان نمایشگاه با مخاطبینی محدود و خاص (نظیر رونمایی از محصولات یا نمایش‌های محدود و ویژه) نیز می‌توانند، ۲۶۰ متر فضای نمایشگاهی را در اختیار داشته ‌باشند و غرفه‌سازی دلخواه و شکیل در آن بپردازند.
برگزارکنندگانی که نیازمند فضایی بزرگ با گنجایش ششصد نفر (با چیدمان صندلی) جهت برگزاری سمینار، مجامع شرکتی، دوره‌های آموزشی با مخاطبان انبوه هستند نیز می‌توانند از تالار فردوسی استفاده کنند.
گستردگی فضای این تالار، امکان چیدمان به‌صورت فضای نمایشگاهی در اطراف، ‌همراه با میز بوفه پذیرایی در وسط را نیز می‌دهد. در این چیدمان، مدعوین ضمن استفاده از سایر فضاهای مجموعه رایزن می‌توانند برای استراحت و بازدید نمایشگاهی در این تالار بهره گیرند. این ترکیب منحصربه‌فرد تاکنون موردتوجه بسیاری واقع شده و یکی از پرطرفدارترین چیدمان جهت برگزاری مراسم یا سمینارهای ترکیبی و چندوجهی است.
امکان برگزاری گالری های هنری نیز در این تالار وجود دارد و تاکنون آثار هنرمندانی چون استاد رضا تنها و رویدادهایی نظیر حراج ملی و حراج باران را در این فضا برگزار شده است.
اجرای شو لباس از دیگر رویدادهایی است که می توان در این تالار برگزار گردد و نخستین‌بار شرکت اورآل، مراسم باشکوهی را ویژه بانوان برگزار کرده است.
لابی تالار فردوسی نیز امکان اجرای بوفه و میز پذیرایی نیز هست.
فضای نمایشی (شو-روم) و میز کوکتل به‌تناسب رویدادها در این فضا برگزار می گردد..
تالار فردوسی امکان نصب LED با اندازه بیست‌ویک متر و یک نمایشگر بزرگ هشتادوپنج اینج دارد.
اجرای موسیقی زنده در این سالن نیز امکان پذیر است. سیستم صوتی جهت برگزاری کنفرانس، ویدئو پروژکتور، دو پرده نمایش متحرک از دیگر امکانات فنی این تالار مجلل است.
تالار فردوسی تاکنون میزبان رویداد برای برندهای نام‌آشنایی همچون اورآل و مون‌بلان بوده ‌است.

 تالار فردوسی رایزن